Všetky nástrojeRegister účtovných závierok
Aktivovať eFakturuj
Prehľad firmy · Bezplatný nástroj
Spoznajte firmu za faktúrou.
Vyhľadajte firmu podľa názvu alebo IČO. Údaje firmy, vývoj hospodárenia a registrácia v Peppole na jednom mieste.
Informácie o firme
Stredná odborná škola polygrafická, Račianska 190, Bratislava
Račianska 190, 83526 Bratislava - mestská časť Rača, SK
- IČO
- 00894915
- DIČ
- 2020325186
- IČ DPH
- SK2020325186
Registrácia DPH: §4
Údaje firmy z verejných registrov · RÚZ / Finančná správa
Registrácia v Peppole
Overujeme registráciu v Peppole…
Overujeme identifikátory firmy v produkčnej aj testovacej sieti.
Finančné výsledky
Tržby, hospodárenie a posledné zverejnené údaje firmy.
Číselný vývoj zatiaľ nie je dostupný
Za dostupné obdobia nemáme údaje o tržbách a zisku. Informácie o zverejnených závierkach nájdete nižšie.
Posledná závierka
2025-01 – 2025-12Riadna
- Tržby
- —
- Údaj nie je dostupný
- Zisk / strata
- —
- Údaj nie je dostupný
- Celkový majetok
- —
- Údaj nie je dostupný
- Vlastné imanie
- —
- Údaj nie je dostupný
Podrobná účtovná závierka13 účtovných období
Riadna · V celých EUR
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU MAJETOK r. 002 + r. 033 + r. 110 + r. 114 | 8 165 001,07 | 8 256 007,22 | |
| A. | Neobežný majetok r. 003 + r. 011 + r. 024 | 7 882 545,65 | 7 938 541,25 |
| A.I. | Dlhodobý nehmotný majetok súčet (r. 004 až 010) | — | — |
| 2. | Softvér (013) - (073+091AÚ) | — | — |
| A.II. | Dlhodobý hmotný majetok súčet (r. 012 až 023) | 7 882 545,65 | 7 938 541,25 |
| A.II.1. | Pozemky (031) - (092AÚ) | 1 959 365,66 | 1 959 365,66 |
| 2. | Umelecké diela a zbierky (032) - (092AÚ) | 13 277,57 | 13 277,57 |
| 4. | Stavby (021) - (081+092AÚ) | 4 432 989,54 | 3 917 348,64 |
| 5. | Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí (022) - (082+092AÚ) | 1 350 643,56 | 1 239 847,91 |
| 6. | Dopravné prostriedky (023) - (083+092AÚ) | 5 373,66 | 9 623,62 |
| 11. | Obstaranie dlhodobého hmotného majetku (042) - (094) | 120 895,66 | 799 077,85 |
| B. | Obežný majetok r. 034 + r. 040 + r. 048+ r. 060 + r. 085+ r. 098 + r. 104 | 279 415,3 | 313 489,91 |
| B.I. | Zásoby súčet (r. 035 až 039) | 3 331,66 | 5 270,82 |
| B.I.1. | Materiál (112 + 119) - (191) | 3 331,66 | 5 270,82 |
| B.IV. | Krátkodobé pohľadávky súčet (r. 061 až 084) | 19 678,2 | 16 950,8 |
| B.IV.1 | Odberatelia (311AÚ) - (391AÚ) | 13 011,8 | 14 577,14 |
| 5. | Ostatné pohľadávky (315AÚ) - (391AÚ) | 265,55 | 288,95 |
| 10. | Pohľadávky voči zamestnancom (335AÚ) - (391AÚ) | 36,32 | 26,6 |
| 12. | Daň z príjmov (341) - (391AÚ) | 6 364,53 | 2 058,11 |
| B.V. | Finančné účty súčet (r. 086 až 097) | 256 405,44 | 291 268,29 |
| 2. | Ceniny (213) | 580,8 | 912 |
| 3. | Bankové účty (221AÚ +/- 261) | 255 824,64 | 290 356,29 |
| C. | Časové rozlíšenie súčet (r. 111 až r. 113) | 3 040,12 | 3 976,06 |
| C.1. | Náklady budúcich období (381) | 3 040,12 | 3 976,06 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| VLASTNÉ IMANIE A ZÁVÄZKY r. 116 + r. 126 + r. 180 + r. 183 | 8 165 001,07 | 8 256 007,22 | |
| A. | Vlastné imanie r. 117 + r. 120 + r. 123 | -106 722,31 | -85 997,46 |
| A.III. | Výsledok hospodárenia (+/-) súčet (r. 124 až 125) | -106 722,31 | -85 997,46 |
| A.III.1. | Nevysporiadaný výsledok hospodárenia minulých rokov (+/– 428) | -85 997,46 | -25 237,11 |
| 2. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (+/–) r. 001 - (r. 117 + r. 120 +r.124+ r. 126 + r. 180 + r. 183) | -20 724,85 | -60 760,35 |
| B. | Záväzky súčet r. 127 + r. 132 + r. 140 + r. 151 + r. 173 | 8 248 385,08 | 8 284 757,12 |
| B.I. | Rezervy súčet (r. 128 až 131) | 37 457,93 | 22 640,6 |
| 2. | Ostatné rezervy (459AÚ) | 28 061,96 | 4 782,99 |
| 3. | Rezervy zákonné krátkodobé (323AÚ, 451AÚ) | 2 842,71 | 2 234,6 |
| 4. | Ostatné krátkodobé rezervy (323AÚ, 459AÚ) | 6 553,26 | 15 623,01 |
| B.II. | Zúčtovanie medzi subjektami verejnej správy súčet (r. 133 až r. 139) | 7 904 240,36 | 7 978 785,08 |
| 3. | Zúčtovanie transferov rozpočtu obce a vyššieho územného celku (355) | 7 872 508,63 | 7 922 425,24 |
| 5. | Ostatné zúčtovanie rozpočtu obce a vyššieho územného celku (357) | 31 731,73 | 56 359,84 |
| B.III. | Dlhodobé záväzky súčet (r. 141 až 150) | 5 960,81 | 7 144,71 |
| 4. | Záväzky zo sociálneho fondu (472) | 5 960,81 | 7 144,71 |
| B.IV. | Krátkodobé záväzky súčet (r. 152 až 172) | 300 725,98 | 276 186,73 |
| B.IV.1. | Dodávatelia (321) | 23 607,29 | 59 926,57 |
| 4. | Ostatné záväzky (325, 479AÚ) | 86,88 | 364,33 |
| 9. | Iné záväzky (379AÚ) | 12 112,02 | 12 159,26 |
| 12. | Zamestnanci (331) | 102 688,82 | 101 559,61 |
| 14. | Zúčtovanie s orgánmi sociálneho poistenia a zdravotného poistenia (336) | 71 655,28 | 70 501,58 |
| 16. | Ostatné priame dane (342) | 14 058,04 | 15 991,89 |
| 17. | Daň z pridanej hodnoty (343) | 3 377,22 | 111,84 |
| 18. | Ostatné dane a poplatky (345) | 493 | 375,1 |
| 21. | Transfery a ostatné zúčtovanie so subjektami mimo verejnej správy (372AÚ) | 72 647,43 | 15 196,55 |
| C. | Časové rozlíšenie súčet (r. 181 + r. 182) | 23 338,3 | 57 247,56 |
| 2. | Výnosy budúcich období (384) | 23 338,3 | 57 247,56 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| 50 | Spotrebované nákupy (r. 002 až r. 005) | 587 450,04 | 68 088,13 |
| 501 | Spotreba materiálu | 396 665,8 | 34 207,76 |
| 502 | Spotreba energie | 190 784,24 | 33 880,37 |
| 51 | Služby (r. 007 až r. 010) | 378 415,78 | 11 465,56 |
| 511 | Opravy a udržiavanie | 144 785,26 | 2 414,55 |
| 512 | Cestovné | 14 109,84 | 38,12 |
| 513 | Náklady na reprezentáciu | 820,69 | — |
| 518 | Ostatné služby | 218 699,99 | 9 012,89 |
| 52 | Osobné náklady (r. 012 až r. 016) | 2 327 759,46 | 70 061,23 |
| 521 | Mzdové náklady | 1 593 398,26 | 50 548,59 |
| 524 | Zákonné sociálne poistenie | 586 633,48 | 16 662,18 |
| 525 | Ostatné sociálne poistenie | 14 889,22 | 504,14 |
| 527 | Zákonné sociálne náklady | 128 189,5 | 2 346,32 |
| 528 | Ostatné sociálne náklady | 4 649 | — |
| 53 | Dane a poplatky (r. 018 až r. 020) | 57 345,18 | 5 033,84 |
| 531 | Daň z motorových vozidiel | 493 | — |
| 532 | Daň z nehnuteľnosti | 45 303,23 | 5 033,69 |
| 538 | Ostatné dane a poplatky | 11 548,95 | 0,15 |
| 54 | Ostatné náklady na prevádzkovú činnosť (r. 022 až r. 028) | 6 360,19 | 15 617,55 |
| 545 | Ostatné pokuty, penále a úroky z omeškania | — | — |
| 548 | Ostatné náklady na prevádzkovú činnosť | 6 360,19 | 15 617,55 |
| 55 | Odpisy, rezervy a opravné položky z prevádzkovej činnosti a finančnej činnosti a zúčtovanie časového rozlíšenia (r. 030 + r. 031 + r. 036 + r. 039) | 419 958,86 | 6 456,53 |
| 551 | Odpisy dlhodobého nehmotného majetku a dlhodobého hmotného majetku | 385 343,64 | 5 039,56 |
| Rezervy a opravné položky z prevádzkovej činnosti (r. 032 až r. 035) | 34 615,22 | 1 416,97 | |
| 552 | Tvorba zákonných rezerv z prevádzkovej činnosti | — | 1 416,97 |
| 553 | Tvorba ostatných rezerv z prevádzkovej činnosti | 34 615,22 | — |
| 56 | Finančné náklady (r. 041 až r. 048) | 782,46 | 9,5 |
| 562 | Úroky | — | — |
| 563 | Kurzové straty | 28,03 | — |
| 568 | Ostatné finančné náklady | 754,43 | 9,5 |
| Účtové skupiny 50 - 58 súčet (r.001 + r.006 + r.011 + r.017 + r.021 + r.029 + r.040 + r.049 + r.054) | 3 778 071,97 | 176 732,34 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| 60 | Tržby za vlastné výkony a tovar (r. 066 až r. 068) | 501 069,54 | 201 484,45 |
| 601 | Tržby za vlastné výrobky | — | 97 026,63 |
| 602 | Tržby z predaja služieb | 501 069,54 | 101 727,03 |
| 604, 607 | Tržby za tovar, Výnosy z nehnuteľnosti na predaj | — | 2 730,79 |
| 62 | Aktivácia (r. 075 až r. 078) | — | — |
| 621 | Aktivácia materiálu a tovaru | — | — |
| 64 | Ostatné výnosy z prevádzkovej činnosti (r. 084 až r. 089) | 15 418,81 | 4 167,41 |
| 641 | Tržby z predaja dlhodobého nehmotného majetku a dlhodobého hmotného majetku | — | 3 000 |
| 642 | Tržby z predaja materiálu | — | — |
| 648 | Ostatné výnosy z prevádzkovej činnosti | 15 418,81 | 1 167,41 |
| 65 | Zúčtovanie rezerv a opravných položiek z prevádzkovej činnosti a finančnej činnosti a zúčtovanie časového rozlíšenia (r. 091 + r. 096 +r. 099) | 20 406 | — |
| Zúčtovanie rezerv a opravných položiek z prevádzkovej činnosti (r. 092 až r. 095) | 20 406 | — | |
| 653 | Zúčtovanie ostatných rezerv z prevádzkovej činnosti | 20 406 | — |
| 66 | Finančné výnosy (r. 101 až r. 108) | — | — |
| 668 | Ostatné finančné výnosy | — | — |
| 69 | Výnosy z transferov a rozpočtových príjmov v obciach, vyšších územných celkoch a v rozpočtových organizáciách a príspevkových organizáciách zriadených obcou alebo vyšším územným celkom (r. 125 až r. 133) | 3 209 761,29 | — |
| 691 | Výnosy z bežných transferov z rozpočtu obce alebo z rozpočtu vyššieho územného celku v rozpočtových organizáciách a príspevkových organizáciách zriadených obcou alebo vyšším územným celkom | 667 039,53 | — |
| 692 | Výnosy z kapitálových transferov z rozpočtu obce alebo z rozpočtu vyššieho územného celku v rozpočtových organizáciách a príspevkových organizáciách zriadených obcou alebo vyšším územným celkom | 384 304,21 | — |
| 693 | Výnosy samosprávy z bežných transferov zo štátneho rozpočtu a od iných subjektov verejnej správy | 2 098 125,74 | — |
| 694 | Výnosy samosprávy z kapitálových transferov zo štátneho rozpočtu a od iných subjektov verejnej správy | 186,21 | — |
| 697 | Výnosy samosprávy z bežných transferov od ostatných subjektov mimo verejnej správy | 60 105,6 | — |
| Účtová trieda 6 súčet (r. 065 + r. 069 + r. 074 + r. 079 + r. 083 + r. 090 + r. 100 + r. 109 + r. 114 + r. 124) | 3 746 655,64 | 205 651,86 | |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením (r. 134 mínus r. 064) (+/-) | -31 416,33 | 28 919,52 | |
| 591 | Splatná daň z príjmov | 14 005,19 | 4 222,85 |
| Výsledok hospodárenia po zdanení r. 135 mínus (r. 136, r. 137) (+/-) | -45 421,52 | 24 696,67 |
Názvy položiek sú uvedené v pôvodnom znení z registra.
Fakturujete tejto firme?
Vytvárajte a odosielajte elektronické faktúry cez eFakturuj. Údaje firiem, faktúry aj doručenie cez Peppol na jednom mieste.