Všetky nástrojeRegister účtovných závierok
Aktivovať eFakturuj
Prehľad firmy · Bezplatný nástroj
Spoznajte firmu za faktúrou.
Vyhľadajte firmu podľa názvu alebo IČO. Údaje firmy, vývoj hospodárenia a registrácia v Peppole na jednom mieste.
Informácie o firme
Inšpektorát práce Žilina
Hlavná 451/2, 01009 Žilina, SK
- IČO
- 35993499
- DIČ
- 2020639962
- IČ DPH
- SK2020639962
Registrácia DPH: §7
Údaje firmy z verejných registrov · RÚZ / Finančná správa
Registrácia v Peppole
Overujeme registráciu v Peppole…
Overujeme identifikátory firmy v produkčnej aj testovacej sieti.
Finančné výsledky
Tržby, hospodárenie a posledné zverejnené údaje firmy.
Číselný vývoj zatiaľ nie je dostupný
Za dostupné obdobia nemáme údaje o tržbách a zisku. Informácie o zverejnených závierkach nájdete nižšie.
Posledná závierka
2025-01 – 2025-12Riadna
- Tržby
- —
- Údaj nie je dostupný
- Zisk / strata
- —
- Údaj nie je dostupný
- Celkový majetok
- —
- Údaj nie je dostupný
- Vlastné imanie
- —
- Údaj nie je dostupný
Podrobná účtovná závierka13 účtovných období
Riadna · V celých EUR
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU MAJETOK r. 002 + r. 033 + r. 110 + r. 114 | 555 042,08 | 650 320,12 | |
| A. | Neobežný majetok r. 003 + r. 011 + r. 024 | 124 655,2 | 98 379,69 |
| A.II. | Dlhodobý hmotný majetok súčet (r. 012 až 023) | 124 655,2 | 98 379,69 |
| 5. | Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí (022) - (082+092AÚ) | 7 115,92 | 11 304,92 |
| 6. | Dopravné prostriedky (023) - (083+092AÚ) | 117 539,28 | 87 074,77 |
| 9. | Drobný dlhodobý hmotný majetok (028) - (088+092AÚ) | — | — |
| 10. | Ostatný dlhodobý hmotný majetok (029) - (089+092AÚ) | — | — |
| B. | Obežný majetok r. 034 + r. 040 + r. 048+ r. 060 + r. 085+ r. 098 + r. 104 | 423 064,76 | 545 515,83 |
| B.I. | Zásoby súčet (r. 035 až 039) | 14 110,66 | 34 281,73 |
| B.I.1. | Materiál (112 + 119) - (191) | 14 110,66 | 34 281,73 |
| B.III | Dlhodobé pohľadávky súčet (r. 049 až 059) | 3 190 | 13 480 |
| 11. | Iné pohľadávky (378AÚ) - (391AÚ) | 3 190 | 13 480 |
| B.IV. | Krátkodobé pohľadávky súčet (r. 061 až 084) | 403 676,61 | 361 987,82 |
| 6. | Pohľadávky z nedaňových rozpočtových príjmov (316) - (391AÚ) | 349 156,13 | 295 295,14 |
| 10. | Pohľadávky voči zamestnancom (335AÚ) - (391AÚ) | 6 385,48 | 2,68 |
| 21. | Iné pohľadávky (378AÚ) - (391AÚ) | 48 135 | 66 690 |
| B.V. | Finančné účty súčet (r. 086 až 097) | 2 087,49 | 135 766,28 |
| 3. | Bankové účty (221AÚ +/- 261) | 2 087,49 | 135 766,28 |
| C. | Časové rozlíšenie súčet (r. 111 až r. 113) | 7 322,12 | 6 424,6 |
| C.1. | Náklady budúcich období (381) | 7 322,12 | 6 424,6 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| VLASTNÉ IMANIE A ZÁVÄZKY r. 116 + r. 126 + r. 180 + r. 183 | 555 042,08 | 650 320,12 | |
| A. | Vlastné imanie r. 117 + r. 120 + r. 123 | 24 551,02 | 38 951,16 |
| A.III. | Výsledok hospodárenia (+/-) súčet (r. 124 až 125) | 24 551,02 | 38 951,16 |
| A.III.1. | Nevysporiadaný výsledok hospodárenia minulých rokov (+/– 428) | 38 951,16 | 36 160,57 |
| 2. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (+/–) r. 001 - (r. 117 + r. 120 +r.124+ r. 126 + r. 180 + r. 183) | -14 400,14 | 2 790,59 |
| B. | Záväzky súčet r. 127 + r. 132 + r. 140 + r. 151 + r. 173 | 530 475,43 | 611 368,96 |
| B.II. | Zúčtovanie medzi subjektami verejnej správy súčet (r. 133 až r. 139) | 525 136,33 | 473 844,83 |
| B.II.1. | Zúčtovanie odvodov príjmov rozpočtových organizácií do rozpočtu zriaďovateľa (351) | 400 481,13 | 375 465,14 |
| 2. | Zúčtovanie transferov štátneho rozpočtu (353) | 124 655,2 | 98 379,69 |
| B.III. | Dlhodobé záväzky súčet (r. 141 až 150) | 2 102,38 | 1 084,36 |
| 4. | Záväzky zo sociálneho fondu (472) | 2 102,38 | 1 084,36 |
| B.IV. | Krátkodobé záväzky súčet (r. 152 až 172) | 3 236,72 | 136 439,77 |
| B.IV.1. | Dodávatelia (321) | 3 099,85 | 1 721,86 |
| 12. | Zamestnanci (331) | — | 76 864,25 |
| 13. | Ostatné záväzky voči zamestnancom (333) | 136,87 | 21,1 |
| 14. | Zúčtovanie s orgánmi sociálneho poistenia a zdravotného poistenia (336) | — | 47 908,04 |
| 16. | Ostatné priame dane (342) | — | 9 924,52 |
| C. | Časové rozlíšenie súčet (r. 181 + r. 182) | 15,63 | — |
| C.1. | Výdavky budúcich období (383) | 15,63 | — |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| 50 | Spotrebované nákupy (r. 002 až r. 005) | 76 433,49 | — |
| 501 | Spotreba materiálu | 61 407,22 | — |
| 502 | Spotreba energie | 15 026,27 | — |
| 51 | Služby (r. 007 až r. 010) | 160 752,03 | — |
| 511 | Opravy a udržiavanie | 6 497,5 | — |
| 512 | Cestovné | 31 011 | — |
| 513 | Náklady na reprezentáciu | 374,5 | — |
| 518 | Ostatné služby | 122 869,03 | — |
| 52 | Osobné náklady (r. 012 až r. 016) | 1 704 298,51 | — |
| 521 | Mzdové náklady | 1 198 022 | — |
| 524 | Zákonné sociálne poistenie | 419 286,69 | — |
| 527 | Zákonné sociálne náklady | 81 899,82 | — |
| 528 | Ostatné sociálne náklady | 5 090 | — |
| 53 | Dane a poplatky (r. 018 až r. 020) | 2 988,01 | — |
| 538 | Ostatné dane a poplatky | 2 988,01 | — |
| 54 | Ostatné náklady na prevádzkovú činnosť (r. 022 až r. 028) | 200 910,27 | — |
| 545 | Ostatné pokuty, penále a úroky z omeškania | — | — |
| 546 | Odpis pohľadávky | 194 470 | — |
| 548 | Ostatné náklady na prevádzkovú činnosť | 6 440,27 | — |
| 55 | Odpisy, rezervy a opravné položky z prevádzkovej činnosti a finančnej činnosti a zúčtovanie časového rozlíšenia (r. 030 + r. 031 + r. 036 + r. 039) | 191 710,14 | — |
| 551 | Odpisy dlhodobého nehmotného majetku a dlhodobého hmotného majetku | 26 494,49 | — |
| Rezervy a opravné položky z prevádzkovej činnosti (r. 032 až r. 035) | 165 215,65 | — | |
| 558 | Tvorba ostatných opravných položiek z prevádzkovej činnosti | 165 215,65 | — |
| 56 | Finančné náklady (r. 041 až r. 048) | 325,24 | — |
| 563 | Kurzové straty | 2,67 | — |
| 568 | Ostatné finančné náklady | 322,57 | — |
| 58 | Náklady na transfery a náklady z odvodu príjmov (r. 055 až r. 063) | 612 033,15 | — |
| 588 | Náklady z odvodu príjmov | 453 573,55 | — |
| 589 | Náklady z budúceho odvodu príjmov | 158 459,6 | — |
| Účtové skupiny 50 - 58 súčet (r.001 + r.006 + r.011 + r.017 + r.021 + r.029 + r.040 + r.049 + r.054) | 2 949 450,84 | — |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| 64 | Ostatné výnosy z prevádzkovej činnosti (r. 084 až r. 089) | 771 842,35 | — |
| 645 | Ostatné pokuty, penále a úroky z omeškania | 771 680 | — |
| 648 | Ostatné výnosy z prevádzkovej činnosti | 162,35 | — |
| 65 | Zúčtovanie rezerv a opravných položiek z prevádzkovej činnosti a finančnej činnosti a zúčtovanie časového rozlíšenia (r. 091 + r. 096 +r. 099) | 205 083,99 | — |
| Zúčtovanie rezerv a opravných položiek z prevádzkovej činnosti (r. 092 až r. 095) | 205 083,99 | — | |
| 658 | Zúčtovanie ostatných opravných položiek z prevádzkovej činnosti | 205 083,99 | — |
| 68 | Výnosy z transferov a rozpočtových príjmov v štátnych rozpočtových organizáciách a príspevkových organizáciách (r. 115 až r. 123) | 1 958 124,36 | — |
| 681 | Výnosy z bežných transferov zo štátneho rozpočtu | 1 931 629,87 | — |
| 682 | Výnosy z kapitálových transferov zo štátneho rozpočtu | 26 494,49 | — |
| Účtová trieda 6 súčet (r. 065 + r. 069 + r. 074 + r. 079 + r. 083 + r. 090 + r. 100 + r. 109 + r. 114 + r. 124) | 2 935 050,7 | — | |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením (r. 134 mínus r. 064) (+/-) | -14 400,14 | — | |
| Výsledok hospodárenia po zdanení r. 135 mínus (r. 136, r. 137) (+/-) | -14 400,14 | — |
Názvy položiek sú uvedené v pôvodnom znení z registra.
Fakturujete tejto firme?
Vytvárajte a odosielajte elektronické faktúry cez eFakturuj. Údaje firiem, faktúry aj doručenie cez Peppol na jednom mieste.