Prehľad firmy · Bezplatný nástroj
Spoznajte firmu za faktúrou.
Vyhľadajte firmu podľa názvu alebo IČO. Údaje firmy, vývoj hospodárenia a registrácia v Peppole na jednom mieste.
Informácie o firme
Lull Loungewear, s.r.o.
Hollého 651, 90841 Šaštín-Stráže, SK
- IČO
- 46190899
- DIČ
- 2023281139
- IČ DPH
- SK2023281139
Registrácia DPH: §4
Údaje firmy z verejných registrov · RÚZ / Finančná správa
Registrácia v Peppole
Overujeme registráciu v Peppole…
Overujeme identifikátory firmy v produkčnej aj testovacej sieti.
Finančné výsledky
Tržby, hospodárenie a posledné zverejnené údaje firmy.
Vývoj tržieb a zisku
13 účtovných obdobíTržby
2025-12313 616 €
V celých EUR
Zisk / strata
2025-125 544 €
V celých EUR
Každý graf má vlastnú mierku. Záporné sumy sú červené. Presné sumy za všetky obdobia nájdete v tabuľke nižšie.
Prehľad všetkých období
V celých EURPosunutím tabuľky do strany zobrazíte všetky sumy.
| Účtovné obdobie | Tržby | Zisk / strata | Celkový majetok | Vlastné imanie |
|---|---|---|---|---|
| 313 616 € | 5 544 € | 178 414 € | 92 809 € | |
| 315 672 € | 629 € | 159 726 € | 87 265 € | |
| 205 528 € | 611 € | 167 741 € | 86 636 € | |
| — | 9 748 € | 148 366 € | 86 025 € | |
| — | 11 536 € | 208 815 € | 76 621 € | |
| — | 27 932 € | 229 029 € | 65 397 € | |
| — | 11 108 € | 187 771 € | 33 461 € | |
| — | 13 312 € | 212 161 € | 22 353 € | |
| — | 5 875 € | 144 767 € | 9 041 € | |
| 321 589 € | -10 954 € | 118 038 € | 3 166 € | |
| 152 916 € | 2 360 € | 48 563 € | 14 120 € | |
| — | 4 111 € | 34 393 € | 11 759 € | |
| — | -498 € | 21 405 € | 7 649 € |
Posledná závierka
- Tržby
- 313 616 €
- Zisk / strata
- 5 544 €
- Celkový majetok
- 178 414 €
- Vlastné imanie
- 92 809 €
Podrobná účtovná závierka13 účtovných období
Riadna · V celých EUR
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU MAJETOK r. 02 + r. 14 | 178 414 | 159 726 | |
| A. | Neobežný majetok r. 03 + r. 04 + r. 09 | — | 3 039 |
| A.II. | Dlhodobý hmotný majetok súčet (r. 05 až r. 08) | — | 39 |
| 2. | Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí (022, 02X, 042A, 052A) - /082, 08XA, 092A, 094A, 095A/ | — | 39 |
| A.III. | Dlhodobý finančný majetok súčet (r. 10 až r. 13) | — | 3 000 |
| 2. | Ostatný dlhodobý finančný majetok (065A, 066A, 067A, 069, 06XA, 043A, 053A) - /095A, 096A/ | — | 3 000 |
| B. | Obežný majetok r. 15 + r. 16 + r. 17 + r. 21 | 178 414 | 156 687 |
| B.I. | Zásoby (112, 119, 11X, 121, 122, 123, 124, 12X, 132, 133, 13X, 139, 314A) - /191, 192, 193, 194, 195, 196, 19X, 391A/ | 123 632 | 58 028 |
| B.III. | Krátkodobé pohľadávky súčet (r. 18 až r. 20) | 45 616 | 83 578 |
| B.III.1. | Pohľadávky z obchodného styku (311A, 312A, 313A, 314A, 315A, 316A, 31XA) - /391A/ | 20 944 | 82 732 |
| 3. | Ostatné pohľadávky (335A, 336A, 33XA, 354A, 355A, 358A, 35XA, 371A, 374A, 375A, 378A, 381A, 382A, 385A, 398A) - /391A/ | 24 672 | 846 |
| B.IV. | Finančný majetok r. 22 + r. 23 | 9 166 | 15 081 |
| B.IV.1. | Peniaze a účty v bankách (211, 213, 21X, 221A, 22XA, +/- 261) | 9 166 | 15 081 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU VLASTNÉ IMANIE A ZÁVÄZKY r. 25 + r. 34 | 178 414 | 159 726 | |
| A. | Vlastné imanie r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 33 | 92 809 | 87 265 |
| A.I. | Základné imanie r. 27 + r. 28 | 5 000 | 5 000 |
| A.I.1. | Základné imanie a zmeny základného imania (411, +/- 419) alebo (+/- 491) | 5 000 | 5 000 |
| A.III. | Fondy zo zisku (421, 422, 423, 427, 42X) | 500 | 500 |
| A.V. | Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov (428, /-/429) | 81 765 | 81 136 |
| A.VI. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) r. 01 - (r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 34) | 5 544 | 629 |
| B. | Záväzky r. 35 + r. 36 + r. 37 + r. 38 + r. 43 + r. 44 + r. 45 | 85 605 | 72 461 |
| B.I. | Dlhodobé záväzky okrem rezerv a úverov (316A, 321A, 32XA, 372A, 471A, 472A, 473A, 474A, 475A, 476A, 478A, 479A, 47XA, /-/255A, 383A, 384A) | 22 487 | 29 479 |
| B.IV. | Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet (r. 39 až r. 42) | 62 675 | 38 197 |
| B.IV.1. | Krátkodobé záväzky z obchodného styku (316A, 321A, 32XA, 322, 324, 325, 326, 32X, 475A, 476A, 478A, 479A, 47XA) | 23 557 | 23 492 |
| 2. | Záväzky voči zamestnancom a zo sociálneho poistenia (331, 333, 336A, 33X, 479A) | 1 014 | 1 043 |
| 3. | Daňové záväzky a dotácie (341A, 342A, 343A, 345A, 346A, 347A, 34XA) | 10 873 | 8 966 |
| 4. | Ostatné krátkodobé záväzky (364, 365, 366, 367, 368A, 36X, 372A, 379, 383A, 384A, 398A, 471A, 472A, 474A, 478A, 479A, 47XA) | 27 231 | 4 696 |
| B.VI. | Bežné bankové úvery (221A, 231, 232, 23X, 461A, 46XA) | — | -81 |
| B.VII. | Krátkodobé finančné výpomoci (241, 249, 24X, 473A, /-/255A) | 443 | 4 866 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| * | Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet (r. 02 až r. 07) | 321 116 | 320 864 |
| II. | Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb (601, 602, 606) | 313 616 | 315 672 |
| VI. | Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti (644, 645, 646, 648, 655, 657) | 7 500 | 5 192 |
| * | Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet (r. 09 až r. 17) | 305 841 | 307 821 |
| B. | Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok (501, 502, 503, (+/-) 505A) | 93 366 | 99 598 |
| C. | Služby (účtová skupina 51) | 189 212 | 198 376 |
| D. | Osobné náklady (účtová skupina 52) | 15 152 | 6 610 |
| E. | Dane a poplatky (účtová skupina 53) | 2 291 | 372 |
| F. | Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku (551, (+/-) 553) | 39 | 1 078 |
| I. | Ostatné náklady na hospodársku činnosť (543, 544, 545, 546, 548, 549, 555, 557) | 5 781 | 1 787 |
| ** | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti (+/-) (r. 01 - r. 08) | 15 275 | 13 043 |
| * | Pridaná hodnota (r. 02 - r. 09) + (r. 03 + r. 04 + r. 05) - (r. 10 + r. 11) | 31 038 | 17 698 |
| * | Výnosy z finančnej činnosti spolu súčet (r. 21 až r. 26) | 1 399 | 317 |
| XI. | Kurzové zisky (663) | 1 399 | 317 |
| * | Náklady na finančnú činnosť spolu súčet (r. 28 až r. 33) | 9 210 | 10 811 |
| M. | Nákladové úroky (562) | 3 752 | 3 417 |
| N. | Kurzové straty (563) | 1 408 | 3 737 |
| O. | Ostatné náklady na finančnú činnosť (568, 569) | 4 050 | 3 657 |
| ** | Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti (+/-) (r. 20 - r. 27) | -7 811 | -10 494 |
| ** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením (+/-) (r. 18 + r. 34) | 7 464 | 2 549 |
| P. | Daň z príjmov (591, 595) | 1 920 | 1 920 |
| *** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) (r. 35 - r. 36 - r. 37) | 5 544 | 629 |
Názvy položiek sú uvedené v pôvodnom znení z registra.
Fakturujete tejto firme?
Vytvárajte a odosielajte elektronické faktúry cez eFakturuj. Údaje firiem, faktúry aj doručenie cez Peppol na jednom mieste.