Prehľad firmy · Bezplatný nástroj
Spoznajte firmu za faktúrou.
Vyhľadajte firmu podľa názvu alebo IČO. Údaje firmy, vývoj hospodárenia a registrácia v Peppole na jednom mieste.
Informácie o firme
ELBEMA, s.r.o.
Kúpeľná 234/15, 05304 Spišské Podhradie, SK
- IČO
- 47436565
- DIČ
- 2023900923
- IČ DPH
- SK2023900923
Registrácia DPH: §4
Údaje firmy z verejných registrov · RÚZ / Finančná správa
Registrácia v Peppole
Overujeme registráciu v Peppole…
Overujeme identifikátory firmy v produkčnej aj testovacej sieti.
Finančné výsledky
Tržby, hospodárenie a posledné zverejnené údaje firmy.
Vývoj tržieb a zisku
13 účtovných obdobíTržby
2025-12203 €
V celých EUR
Zisk / strata
2025-12-678 €
Strata za obdobie · V celých EUR
Každý graf má vlastnú mierku. Záporné sumy sú červené. Presné sumy za všetky obdobia nájdete v tabuľke nižšie.
Prehľad všetkých období
V celých EURPosunutím tabuľky do strany zobrazíte všetky sumy.
| Účtovné obdobie | Tržby | Zisk / strata | Celkový majetok | Vlastné imanie |
|---|---|---|---|---|
| 203 € | -678 € | 1 160 € | -1 868 € | |
| 2 682 € | 118 € | 790 € | -1 190 € | |
| 908 € | -38 € | 692 € | -1 308 € | |
| 1 492 € | -118 € | 239 € | -1 271 € | |
| 1 660 € | 10 € | 357 € | -1 153 € | |
| 1 786 € | -912 € | 352 € | -1 163 € | |
| 1 083 € | 226 € | 1 789 € | -251 € | |
| 334 € | -805 € | 1 559 € | -477 € | |
| 730 € | -523 € | 1 845 € | 329 € | |
| 1 278 € | -1 053 € | 2 510 € | 851 € | |
| 576 € | -1 487 € | 2 888 € | 1 905 € | |
| 8 098 € | 752 € | 4 216 € | 3 393 € | |
| 508 € | -2 359 € | 3 310 € | 2 641 € |
Posledná závierka
- Tržby
- 203 €
- Zisk / strata
- -678 €
- Strata za obdobie
- Celkový majetok
- 1 160 €
- Vlastné imanie
- -1 868 €
- Záporné vlastné imanie
Podrobná účtovná závierka13 účtovných období
Riadna · V celých EUR
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU MAJETOK r. 02 + r. 33 + r. 74 | 1 160 | 790 | |
| B. | Obežný majetok r. 34 + r. 41 + r. 53 + r. 66 + r. 71 | 1 160 | 790 |
| B.V. | Finančné účty r. 72 + r. 73 | 1 160 | 790 |
| B.V.1. | Peniaze (211, 213, 21X) | 7 | 7 |
| 2. | Účty v bankách (221A, 22X +/- 261) | 1 153 | 783 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU VLASTNÉ IMANIE A ZÁVÄZKY r. 80 + r. 101 + r. 141 | 1 160 | 790 | |
| A. | Vlastné imanie r. 81 + r. 85 + r. 86 + r. 87 + r. 90 + r. 93 + r. 97 + r. 100 | -1 868 | -1 190 |
| A.I. | Základné imanie súčet (r. 82 až r. 84) | 5 000 | 5 000 |
| A.I.1. | Základné imanie (411 alebo +/- 491) | 5 000 | 5 000 |
| A.IV. | Zákonné rezervné fondy r. 88 + r. 89 | 75 | 75 |
| A.IV.1. | Zákonný rezervný fond a nedeliteľný fond (417A, 418, 421A, 422) | 75 | 75 |
| A.VII. | Výsledok hospodárenia minulých rokov r. 98 + r. 99 | -6 265 | -6 383 |
| A.VII.1. | Nerozdelený zisk minulých rokov (428) | 118 | — |
| 2. | Neuhradená strata minulých rokov (/-/429) | -6 383 | -6 383 |
| A.VIII. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení /+-/ r. 01 - (r. 81 + r. 85 + r. 86 + r. 87 + r. 90 + r. 93 + r. 97 + r. 101 + r. 141) | -678 | 118 |
| B. | Záväzky r. 102 + r. 118 + r. 121 + r. 122 + r. 136 + r. 139 + r. 140 | 3 028 | 1 980 |
| B.IV. | Krátkodobé záväzky súčet (r. 123 + r. 127 až r. 135) | 3 028 | 1 980 |
| B.IV.1. | Záväzky z obchodného styku súčet (r. 124 až r. 126) | 57 | 9 |
| 1.c. | Ostatné záväzky z obchodného styku (321A, 322A, 324A, 325A, 326A, 32XA, 475A, 476A, 478A, 47XA) | 57 | 9 |
| 5. | Záväzky voči spoločníkom a združeniu (364, 365, 366, 367, 368, 398A, 478A, 479A) | 2 930 | 1 930 |
| 6. | Záväzky voči zamestnancom (331, 333, 33X, 479A) | 41 | 41 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| * | Čistý obrat (časť účt. tr. 6 podľa zákona) | 203 | 2 682 |
| ** | Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet (r. 03 až r. 09) | 203 | 2 682 |
| I. | Tržby z predaja tovaru (604, 607) | 203 | 968 |
| III. | Tržby z predaja služieb (602, 606) | — | 1 714 |
| ** | Náklady na hospodársku činnosť spolu r. 11 + r. 12 + r. 13 + r.14 + r. 15 + r. 20 + r. 21 + r. 24 + r. 25 + r. 26 | 881 | 2 564 |
| A. | Náklady vynaložené na obstaranie predaného tovaru (504, 507) | 161 | 1 466 |
| B. | Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok (501, 502, 503) | — | 529 |
| D. | Služby (účtová skupina 51) | 245 | 564 |
| F. | Dane a poplatky (účtová skupina 53) | 340 | 5 |
| J. | Ostatné náklady na hospodársku činnosť (543, 544, 545, 546, 548, 549, 555, 557) | 135 | — |
| *** | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti (+/-) (r. 02 - r. 10) | -678 | 118 |
| * | Pridaná hodnota (r. 03 + r. 04 + r. 05 + r. 06 + r. 07) - (r. 11 + r. 12 + r. 13 + r. 14) | -203 | 123 |
| **** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením (+/-) (r. 27 + r. 55) | -678 | 118 |
| **** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) (r. 56 - r. 57 - r. 60) | -678 | 118 |
Názvy položiek sú uvedené v pôvodnom znení z registra.
Fakturujete tejto firme?
Vytvárajte a odosielajte elektronické faktúry cez eFakturuj. Údaje firiem, faktúry aj doručenie cez Peppol na jednom mieste.