Prehľad firmy · Bezplatný nástroj
Spoznajte firmu za faktúrou.
Vyhľadajte firmu podľa názvu alebo IČO. Údaje firmy, vývoj hospodárenia a registrácia v Peppole na jednom mieste.
Informácie o firme
ITALY FOOD WINE s. r. o.
Stavbárska 11093/30, 08001 Prešov, SK
- IČO
- 48246166
- DIČ
- 2120121102
- IČ DPH
- SK2120121102
Registrácia DPH: §7a
Údaje firmy z verejných registrov · RÚZ / Finančná správa
Registrácia v Peppole
Overujeme registráciu v Peppole…
Overujeme identifikátory firmy v produkčnej aj testovacej sieti.
Finančné výsledky
Tržby, hospodárenie a posledné zverejnené údaje firmy.
Vývoj tržieb a zisku
11 účtovných obdobíTržby
2025-12—
Za toto obdobie údaj nie je dostupný
Zisk / strata
2025-12-635 €
Strata za obdobie · V celých EUR
Každý graf má vlastnú mierku. Záporné sumy sú červené. Presné sumy za všetky obdobia nájdete v tabuľke nižšie.
Prehľad všetkých období
V celých EURPosunutím tabuľky do strany zobrazíte všetky sumy.
| Účtovné obdobie | Tržby | Zisk / strata | Celkový majetok | Vlastné imanie |
|---|---|---|---|---|
| — | -635 € | 20 854 € | 20 033 € | |
| — | -2 255 € | 21 315 € | 20 668 € | |
| 1 900 € | -207 € | 34 691 € | 22 923 € | |
| 2 484 € | 890 € | 38 447 € | 23 130 € | |
| 13 705 € | 10 498 € | 44 070 € | 22 241 € | |
| 5 545 € | 4 357 € | 32 450 € | 11 742 € | |
| — | -19 € | 27 215 € | 7 386 € | |
| — | -87 € | 27 779 € | 7 405 € | |
| 21 993 € | 1 130 € | 29 045 € | 7 492 € | |
| — | 1 385 € | 29 522 € | 6 362 € | |
| 13 300 € | -23 € | 13 594 € | 4 977 € |
Posledná závierka
- Tržby
- —
- Údaj nie je dostupný
- Zisk / strata
- -635 €
- Strata za obdobie
- Celkový majetok
- 20 854 €
- Vlastné imanie
- 20 033 €
Podrobná účtovná závierka11 účtovných období
Riadna · V celých EUR
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU MAJETOK r. 02 + r. 14 | 20 854 | 21 315 | |
| B. | Obežný majetok r. 15 + r. 16 + r. 17 + r. 21 | 20 854 | 21 315 |
| B.III. | Krátkodobé pohľadávky súčet (r. 18 až r. 20) | 18 166 | 18 387 |
| 3. | Ostatné pohľadávky (335A, 336A, 33XA, 354A, 355A, 358A, 35XA, 371A, 374A, 375A, 378A, 381A, 382A, 385A, 398A) - /391A/ | 18 166 | 18 387 |
| B.IV. | Finančný majetok r. 22 + r. 23 | 2 688 | 2 928 |
| B.IV.1. | Peniaze a účty v bankách (211, 213, 21X, 221A, 22XA, +/- 261) | 2 688 | 2 928 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU VLASTNÉ IMANIE A ZÁVÄZKY r. 25 + r. 34 | 20 854 | 21 315 | |
| A. | Vlastné imanie r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 33 | 20 033 | 20 668 |
| A.I. | Základné imanie r. 27 + r. 28 | 5 000 | 5 000 |
| A.I.1. | Základné imanie a zmeny základného imania (411, +/- 419) alebo (+/- 491) | 5 000 | 5 000 |
| A.III. | Fondy zo zisku (421, 422, 423, 427, 42X) | 500 | 500 |
| A.V. | Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov (428, /-/429) | 15 168 | 17 423 |
| A.VI. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) r. 01 - (r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 34) | -635 | -2 255 |
| B. | Záväzky r. 35 + r. 36 + r. 37 + r. 38 + r. 43 + r. 44 + r. 45 | 821 | 647 |
| B.IV. | Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet (r. 39 až r. 42) | 821 | 647 |
| 2. | Záväzky voči zamestnancom a zo sociálneho poistenia (331, 333, 336A, 33X, 479A) | 89 | 218 |
| 3. | Daňové záväzky a dotácie (341A, 342A, 343A, 345A, 346A, 347A, 34XA) | 732 | 368 |
| 4. | Ostatné krátkodobé záväzky (364, 365, 366, 367, 368A, 36X, 372A, 379, 383A, 384A, 398A, 471A, 472A, 474A, 478A, 479A, 47XA) | — | 61 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| * | Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet (r. 09 až r. 17) | 175 | 1 795 |
| D. | Osobné náklady (účtová skupina 52) | 150 | 1 631 |
| I. | Ostatné náklady na hospodársku činnosť (543, 544, 545, 546, 548, 549, 555, 557) | 25 | 164 |
| ** | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti (+/-) (r. 01 - r. 08) | -175 | -1 795 |
| * | Náklady na finančnú činnosť spolu súčet (r. 28 až r. 33) | 120 | 120 |
| O. | Ostatné náklady na finančnú činnosť (568, 569) | 120 | 120 |
| ** | Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti (+/-) (r. 20 - r. 27) | -120 | -120 |
| ** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením (+/-) (r. 18 + r. 34) | -295 | -1 915 |
| P. | Daň z príjmov (591, 595) | 340 | 340 |
| *** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) (r. 35 - r. 36 - r. 37) | -635 | -2 255 |
Názvy položiek sú uvedené v pôvodnom znení z registra.
Fakturujete tejto firme?
Vytvárajte a odosielajte elektronické faktúry cez eFakturuj. Údaje firiem, faktúry aj doručenie cez Peppol na jednom mieste.