Prehľad firmy · Bezplatný nástroj
Spoznajte firmu za faktúrou.
Vyhľadajte firmu podľa názvu alebo IČO. Údaje firmy, vývoj hospodárenia a registrácia v Peppole na jednom mieste.
Informácie o firme
DATA PROTECTION SK s.r.o.
Fialová 3/C, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, SK
- IČO
- 51895064
- DIČ
- 2121301226
- IČ DPH
- SK2121301226
Registrácia DPH: §4
Údaje firmy z verejných registrov · RÚZ / Finančná správa
Registrácia v Peppole
Overujeme registráciu v Peppole…
Overujeme identifikátory firmy v produkčnej aj testovacej sieti.
Finančné výsledky
Tržby, hospodárenie a posledné zverejnené údaje firmy.
Vývoj tržieb a zisku
8 účtovných obdobíTržby
2025-12363 578 €
V celých EUR
Zisk / strata
2025-1285 555 €
V celých EUR
Každý graf má vlastnú mierku. Záporné sumy sú červené. Presné sumy za všetky obdobia nájdete v tabuľke nižšie.
Prehľad všetkých období
V celých EURPosunutím tabuľky do strany zobrazíte všetky sumy.
| Účtovné obdobie | Tržby | Zisk / strata | Celkový majetok | Vlastné imanie |
|---|---|---|---|---|
| 363 578 € | 85 555 € | 294 888 € | 251 157 € | |
| 29 627 € | -174 € | 543 174 € | 165 601 € | |
| 16 092 € | -30 359 € | 552 482 € | 165 775 € | |
| — | -24 834 € | 313 571 € | -48 785 € | |
| 121 672 € | -14 128 € | 302 054 € | -23 951 € | |
| — | -14 823 € | 103 602 € | -9 823 € | |
| — | — | 5 000 € | 5 000 € | |
| — | — | 5 000 € | 5 000 € |
Posledná závierka
- Tržby
- 363 578 €
- Zisk / strata
- 85 555 €
- Celkový majetok
- 294 888 €
- Vlastné imanie
- 251 157 €
Podrobná účtovná závierka8 účtovných období
Riadna · V celých EUR
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU MAJETOK r. 02 + r. 14 | 294 888 | 543 174 | |
| A. | Neobežný majetok r. 03 + r. 04 + r. 09 | 22 327 | 23 900 |
| A.II. | Dlhodobý hmotný majetok súčet (r. 05 až r. 08) | 22 327 | 23 900 |
| 2. | Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí (022, 02X, 042A, 052A) - /082, 08XA, 092A, 094A, 095A/ | 22 327 | 23 900 |
| B. | Obežný majetok r. 15 + r. 16 + r. 17 + r. 21 | 272 561 | 519 274 |
| B.I. | Zásoby (112, 119, 11X, 121, 122, 123, 124, 12X, 132, 133, 13X, 139, 314A) - /191, 192, 193, 194, 195, 196, 19X, 391A/ | 269 588 | 516 872 |
| B.III. | Krátkodobé pohľadávky súčet (r. 18 až r. 20) | 50 | 0 |
| B.III.1. | Pohľadávky z obchodného styku (311A, 312A, 313A, 314A, 315A, 316A, 31XA) - /391A/ | 50 | 0 |
| B.IV. | Finančný majetok r. 22 + r. 23 | 2 923 | 2 402 |
| B.IV.1. | Peniaze a účty v bankách (211, 213, 21X, 221A, 22XA, +/- 261) | 2 923 | 2 402 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU VLASTNÉ IMANIE A ZÁVÄZKY r. 25 + r. 34 | 294 888 | 543 174 | |
| A. | Vlastné imanie r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 33 | 251 157 | 165 601 |
| A.I. | Základné imanie r. 27 + r. 28 | 5 000 | 5 000 |
| A.I.1. | Základné imanie a zmeny základného imania (411, +/- 419) alebo (+/- 491) | 5 000 | 5 000 |
| A.II. | Kapitálové fondy (412, 413, 417, 418) | 244 919 | 244 919 |
| A.V. | Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov (428, /-/429) | -84 317 | -84 144 |
| A.VI. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) r. 01 - (r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 34) | 85 555 | -174 |
| B. | Záväzky r. 35 + r. 36 + r. 37 + r. 38 + r. 43 + r. 44 + r. 45 | 43 731 | 377 573 |
| B.IV. | Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet (r. 39 až r. 42) | 43 731 | 377 573 |
| B.IV.1. | Krátkodobé záväzky z obchodného styku (316A, 321A, 32XA, 322, 324, 325, 326, 32X, 475A, 476A, 478A, 479A, 47XA) | 13 551 | 983 |
| 3. | Daňové záväzky a dotácie (341A, 342A, 343A, 345A, 346A, 347A, 34XA) | 4 534 | 239 |
| 4. | Ostatné krátkodobé záväzky (364, 365, 366, 367, 368A, 36X, 372A, 379, 383A, 384A, 398A, 471A, 472A, 474A, 478A, 479A, 47XA) | 25 646 | 376 351 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| * | Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet (r. 02 až r. 07) | 363 578 | 29 627 |
| I. | Tržby z predaja tovaru (604, 607) | 323 700 | — |
| II. | Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb (601, 602, 606) | 39 878 | 29 627 |
| * | Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet (r. 09 až r. 17) | 272 892 | 29 289 |
| A. | Náklady vynaložené na obstaranie predaného tovaru (504, (+/- ) 505A, 507) | 247 285 | — |
| B. | Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok (501, 502, 503, (+/-) 505A) | 4 068 | 5 007 |
| C. | Služby (účtová skupina 51) | 15 197 | 8 462 |
| E. | Dane a poplatky (účtová skupina 53) | 1 038 | 144 |
| F. | Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku (551, (+/-) 553) | 4 832 | 13 780 |
| I. | Ostatné náklady na hospodársku činnosť (543, 544, 545, 546, 548, 549, 555, 557) | 472 | 1 896 |
| ** | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti (+/-) (r. 01 - r. 08) | 90 686 | 338 |
| * | Pridaná hodnota (r. 02 - r. 09) + (r. 03 + r. 04 + r. 05) - (r. 10 + r. 11) | 97 028 | 16 158 |
| * | Náklady na finančnú činnosť spolu súčet (r. 28 až r. 33) | 142 | 172 |
| M. | Nákladové úroky (562) | 7 | — |
| O. | Ostatné náklady na finančnú činnosť (568, 569) | 135 | 172 |
| ** | Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti (+/-) (r. 20 - r. 27) | -142 | -172 |
| ** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením (+/-) (r. 18 + r. 34) | 90 544 | 166 |
| P. | Daň z príjmov (591, 595) | 4 989 | 340 |
| *** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) (r. 35 - r. 36 - r. 37) | 85 555 | -174 |
Názvy položiek sú uvedené v pôvodnom znení z registra.
Fakturujete tejto firme?
Vytvárajte a odosielajte elektronické faktúry cez eFakturuj. Údaje firiem, faktúry aj doručenie cez Peppol na jednom mieste.