Prehľad firmy · Bezplatný nástroj
Spoznajte firmu za faktúrou.
Vyhľadajte firmu podľa názvu alebo IČO. Údaje firmy, vývoj hospodárenia a registrácia v Peppole na jednom mieste.
Informácie o firme
Rockside s. r. o.
Pri starom letisku 4, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, SK
- IČO
- 55660495
- DIČ
- 2122056134
- IČ DPH
- SK2122056134
Registrácia DPH: §4
Údaje firmy z verejných registrov · RÚZ / Finančná správa
Registrácia v Peppole
Overujeme registráciu v Peppole…
Overujeme identifikátory firmy v produkčnej aj testovacej sieti.
Finančné výsledky
Tržby, hospodárenie a posledné zverejnené údaje firmy.
Vývoj tržieb a zisku
2 účtovné obdobiaTržby
2024-12—
Za toto obdobie údaj nie je dostupný
Zisk / strata
2024-12-22 818 €
Strata za obdobie · V celých EUR
Každý graf má vlastnú mierku. Záporné sumy sú červené. Presné sumy za všetky obdobia nájdete v tabuľke nižšie.
Prehľad všetkých období
V celých EURPosunutím tabuľky do strany zobrazíte všetky sumy.
| Účtovné obdobie | Tržby | Zisk / strata | Celkový majetok | Vlastné imanie |
|---|---|---|---|---|
| — | -22 818 € | 10 128 € | -9 043 € | |
| 13 000 € | 8 775 € | 15 324 € | 13 775 € |
Posledná závierka
- Tržby
- —
- Údaj nie je dostupný
- Zisk / strata
- -22 818 €
- Strata za obdobie
- Celkový majetok
- 10 128 €
- Vlastné imanie
- -9 043 €
- Záporné vlastné imanie
Podrobná účtovná závierka2 účtovné obdobia
Riadna · V celých EUR
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU MAJETOK r. 02 + r. 14 | 10 128 | 15 824 | |
| B. | Obežný majetok r. 15 + r. 16 + r. 17 + r. 21 | 10 128 | 15 824 |
| B.III. | Krátkodobé pohľadávky súčet (r. 18 až r. 20) | 9 600 | 3 223 |
| 3. | Ostatné pohľadávky (335A, 336A, 33XA, 354A, 355A, 358A, 35XA, 371A, 374A, 375A, 378A, 381A, 382A, 385A, 398A) - /391A/ | 9 600 | 3 223 |
| B.IV. | Finančný majetok r. 22 + r. 23 | 528 | 12 601 |
| B.IV.1. | Peniaze a účty v bankách (211, 213, 21X, 221A, 22XA, +/- 261) | 528 | 12 601 |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| SPOLU VLASTNÉ IMANIE A ZÁVÄZKY r. 25 + r. 34 | 10 128 | 15 824 | |
| A. | Vlastné imanie r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 33 | -9 043 | 13 775 |
| A.I. | Základné imanie r. 27 + r. 28 | 5 000 | 5 000 |
| A.I.1. | Základné imanie a zmeny základného imania (411, +/- 419) alebo (+/- 491) | 5 000 | 5 000 |
| A.V. | Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov (428, /-/429) | 8 775 | — |
| A.VI. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) r. 01 - (r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 34) | -22 818 | 8 775 |
| B. | Záväzky r. 35 + r. 36 + r. 37 + r. 38 + r. 43 + r. 44 + r. 45 | 19 171 | 2 049 |
| B.IV. | Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet (r. 39 až r. 42) | 19 171 | 2 049 |
| B.IV.1. | Krátkodobé záväzky z obchodného styku (316A, 321A, 32XA, 322, 324, 325, 326, 32X, 475A, 476A, 478A, 479A, 47XA) | 1 100 | 500 |
| 3. | Daňové záväzky a dotácie (341A, 342A, 343A, 345A, 346A, 347A, 34XA) | 1 889 | 1 549 |
| 4. | Ostatné krátkodobé záväzky (364, 365, 366, 367, 368A, 36X, 372A, 379, 383A, 384A, 398A, 471A, 472A, 474A, 478A, 479A, 47XA) | 16 182 | — |
| Označenie | Položka | Bežné obdobie · EUR | Predchádzajúce obdobie · EUR |
|---|---|---|---|
| * | Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet (r. 02 až r. 07) | — | 13 000 |
| I. | Tržby z predaja tovaru (604, 607) | — | 13 000 |
| * | Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet (r. 09 až r. 17) | 22 349 | 2 500 |
| C. | Služby (účtová skupina 51) | 22 200 | 2 500 |
| I. | Ostatné náklady na hospodársku činnosť (543, 544, 545, 546, 548, 549, 555, 557) | 149 | — |
| ** | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti (+/-) (r. 01 - r. 08) | -22 349 | 10 500 |
| * | Pridaná hodnota (r. 02 - r. 09) + (r. 03 + r. 04 + r. 05) - (r. 10 + r. 11) | -22 200 | 10 500 |
| * | Náklady na finančnú činnosť spolu súčet (r. 28 až r. 33) | 129 | 176 |
| M. | Nákladové úroky (562) | 1 | 2 |
| O. | Ostatné náklady na finančnú činnosť (568, 569) | 128 | 174 |
| ** | Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti (+/-) (r. 20 - r. 27) | -129 | -176 |
| ** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením (+/-) (r. 18 + r. 34) | -22 478 | 10 324 |
| P. | Daň z príjmov (591, 595) | 340 | 1 549 |
| *** | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) (r. 35 - r. 36 - r. 37) | -22 818 | 8 775 |
Názvy položiek sú uvedené v pôvodnom znení z registra.
Fakturujete tejto firme?
Vytvárajte a odosielajte elektronické faktúry cez eFakturuj. Údaje firiem, faktúry aj doručenie cez Peppol na jednom mieste.