Všetky nástroje

Prehľad firmy · Bezplatný nástroj

Spoznajte firmu za faktúrou.

Vyhľadajte firmu podľa názvu alebo IČO. Údaje firmy, vývoj hospodárenia a registrácia v Peppole na jednom mieste.

Informácie o firme

Agro-Farma Sihoť s. r. o.

Hlboké nad Váhom 319, 01401 Hlboké nad Váhom, SK

IČO
54436249
DIČ
2121681815
IČ DPH
SK2121681815

Registrácia DPH: §4

Údaje firmy z verejných registrov · RÚZ / Finančná správa

Registrácia v Peppole

Overujeme registráciu v Peppole…

Overujeme identifikátory firmy v produkčnej aj testovacej sieti.

Finančné výsledky

Tržby, hospodárenie a posledné zverejnené údaje firmy.

Register účtovných závierok

Vývoj tržieb a zisku

4 účtovné obdobia

Tržby

2025-12

—

Za toto obdobie údaj nie je dostupný

Tržby: za tieto obdobia nie sú dostupné údaje.

Zisk / strata

2025-12

-1 741 €

Strata za obdobie · V celých EUR

Sumy v EUR od najstaršieho po najnovšie obdobie. Základná čiara označuje nulu. Medzery znamenajú nedostupné údaje. Presné sumy zobrazíte výberom obdobia.-1,8 tis.02,2 tis.0 €-24 €2,13 tis. €-1,74 tis. €2022202320242025

Každý graf má vlastnú mierku. Záporné sumy sú červené. Presné sumy za všetky obdobia nájdete v tabuľke nižšie.

Prehľad všetkých období

V celých EUR

Posunutím tabuľky do strany zobrazíte všetky sumy.

Účtovné obdobieTržbyZisk / strataCelkový majetokVlastné imanie
—-1 741 €5 709 €5 362 €
—2 128 €7 484 €7 103 €
—-24 €4 976 €4 976 €
—0 €5 000 €5 000 €

Posledná závierka

2025-01 – 2025-12Riadna
Tržby
—
Údaj nie je dostupný
Zisk / strata
-1 741 €
Strata za obdobie
Celkový majetok
5 709 €
Vlastné imanie
5 362 €
Podrobná účtovná závierka

Riadna · V celých EUR

Strana aktív
OznačeniePoložkaBežné obdobie · EURPredchádzajúce obdobie · EUR
SPOLU MAJETOK r. 02 + r. 145 7097 484
B.Obežný majetok r. 15 + r. 16 + r. 17 + r. 215 7097 484
B.I.Zásoby (112, 119, 11X, 121, 122, 123, 124, 12X, 132, 133, 13X, 139, 314A) - /191, 192, 193, 194, 195, 196, 19X, 391A/369—
B.III.Krátkodobé pohľadávky súčet (r. 18 až r. 20)769971
2.Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie (336A, 341A, 342A, 343A, 345A, 346A, 347A, 34XA) - /391A/769971
B.IV.Finančný majetok r. 22 + r. 234 5716 513
B.IV.1.Peniaze a účty v bankách (211, 213, 21X, 221A, 22XA, +/- 261)4 5716 513
Strana pasív
OznačeniePoložkaBežné obdobie · EURPredchádzajúce obdobie · EUR
SPOLU VLASTNÉ IMANIE A ZÁVÄZKY r. 25 + r. 345 7097 484
A.Vlastné imanie r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 335 3627 103
A.I.Základné imanie r. 27 + r. 285 0005 000
A.I.1.Základné imanie a zmeny základného imania (411, +/- 419) alebo (+/- 491)5 0005 000
A.III.Fondy zo zisku (421, 422, 423, 427, 42X)212—
A.V.Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov (428, /-/429)1 891-25
A.VI.Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) r. 01 - (r. 26 + r. 29 + r. 30 + r. 31 + r. 32 + r. 34)-1 7412 128
B.Záväzky r. 35 + r. 36 + r. 37 + r. 38 + r. 43 + r. 44 + r. 45347381
B.IV.Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet (r. 39 až r. 42)340381
3.Daňové záväzky a dotácie (341A, 342A, 343A, 345A, 346A, 347A, 34XA)340381
B.VI.Bežné bankové úvery (221A, 231, 232, 23X, 461A, 46XA)7—
Výkaz ziskov a strát
OznačeniePoložkaBežné obdobie · EURPredchádzajúce obdobie · EUR
*Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet (r. 02 až r. 07)3 0682 605
VI.Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti (644, 645, 646, 648, 655, 657)3 0682 605
*Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet (r. 09 až r. 17)4 348—
C.Služby (účtová skupina 51)3 134—
E.Dane a poplatky (účtová skupina 53)14—
I.Ostatné náklady na hospodársku činnosť (543, 544, 545, 546, 548, 549, 555, 557)1 200—
**Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti (+/-) (r. 01 - r. 08)-1 2802 605
*Pridaná hodnota (r. 02 - r. 09) + (r. 03 + r. 04 + r. 05) - (r. 10 + r. 11)-3 134—
*Náklady na finančnú činnosť spolu súčet (r. 28 až r. 33)12197
O.Ostatné náklady na finančnú činnosť (568, 569)12197
**Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti (+/-) (r. 20 - r. 27)-121-97
**Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením (+/-) (r. 18 + r. 34)-1 4012 508
P.Daň z príjmov (591, 595)340380
***Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení (+/-) (r. 35 - r. 36 - r. 37)-1 7412 128

Názvy položiek sú uvedené v pôvodnom znení z registra.

Zdroj: Register účtovných závierok · Sumy v EUR. Pomlčka znamená nedostupný údaj, nie nulu.

Fakturujete tejto firme?

Vytvárajte a odosielajte elektronické faktúry cez eFakturuj. Údaje firiem, faktúry aj doručenie cez Peppol na jednom mieste.

Aktivovať eFakturuj